HIKO WHITEWATER KEMP PRAHA

Kemp je určen pro začínající i pokročilejší kajakáře a kajakářky. Není důležité jestli zvládáte eskymácký obrat nebo jste už schopni splout řeku. Během tréninků 2x denně jste rozděleni do malých skupin dle Vaši výkonnosti, které budou mít na starost zkušení instruktoři.

           O víkendu tedy proběhnou 4 tréninky oddělené nutnými pauzami pro odpočinek na umělé slalomovém trati v Troji. Ovšem to není vše! Těšit se můžete na aukci top produktu firmy HIKO a na tombolu od firem Hiko, HG sport a Pádler. V sobotu odpoledne si povíme něco o pádlování a podíváme se na naše záběry z vody - kde děláme chyby nebo co je naopak správně provedené. Společně si zagrilujeme a večer se sejdeme na besedě s osobností z vodácké komunity. V neděli se opět vrátíme na vodu a také si vyzkoušíme jak se provádí záchrana na tekoucí vodě. Odpoledne po posledním tréninku nás čeká poslední ladění detailů a následné loučení a odjezd domů.

           Zázemí celé akce poskytne HG sport přímo vedle slalomové dráhy a občerstvení i se sobotním grilováním zajistí Boulder v síti.

Podrobnější program naleznete zde.

Obtížnost: ZW - WW IV (ideální terén pro výuku všech úrovní)

Určeno pro: od prvního kotaktu s pádlem až po pokročilé jezdce

Ubytování: dle varianty  (ve vlastních stanech/karavanech či chatkách v kempu HG sport)

Strava: vlastní (na místě stánek s občerstvením, v docházkové vzdálenosti je několik restaurací)

Základní cena za víkend bez ubytování: 3500 Kč (kompletní ceník zde)

Termíny pro rok 2024:

18.-19. května

29.-30. června

13.-14. července

17.-18. srpna

31. srpna -1. září

28.-29. září

12.-13. října

Přihlašovací formulář: Troja 2024