HIKO WHITEWATER KEMPY PRAHA:          

           

            Kemp je určen pro začínající i pokročilejší kajakáře a kajakářky. Není důležité jestli zvládáte eskymácký obrat nebo jste už schopni splout řeku. Během tréninků 2x denně jste rozděleni do malých skupin dle Vaši výkonnosti, které budou mít na starost zkušení instruktoři.

           O víkendu tedy proběhnou 4 tréninky oddělené nutnými pauzami pro odpočinek na slalomovém kanále v Troji. Ovšem to není vše! Těšit se můžete na aukci top produktu firmy HIKO a na tombolu od firem Hiko, HG sport a Pádler. V sobotu odpoledne si povíme něco o pádlování a podíváme se na naše záběry z vody - kde děláme chyby nebo co je naopak správně provedené. Společně si zagrilujeme a večer se sejdeme na besedě z osobností z vodácké komunity. V neděli se opět vrátíme na vodu a také si vyzkoušíme jak se provádí záchrana na tekoucí vodě. Odpoledne po posledním tréninku nás čeká poslední ladění detailů a následné loučení a odjezd domů.

           Zázemí celé akce poskytne HG sport přímo vedle slalomové dráhy a občerstvení i se sobotním grilováním zajistí Boulder v síti.

Obtížnost: ZW - WW IV (ideální terén pro výuku všech úrovní)

Určeno pro: od prvního kotaktu s pádlem až po pokročilé jezdce

Ubytování: dle varianty  (ve vlastních stanech/karavanech či chatkách v kempu HG sport)

Strava: vlastní (na místě stánek s občerstvením, v docházkové vzdálenosti je několik restaurací)

Cena: 3 200kč (základní bez ubytování)

Podrobnější program naleznete zde.

Jednotlivé termíny a přihlašovací formuláře:

22.-23. dubna 2023

20.-21. května 2023

15.-16. července 2023

19.-20. srpna 2023

9.-10. září 2023

Přihlašovací formulář: https://bit.ly/Troja2023